O NÁS

Naše malá rodinná chovná stanice Sweet Staffy byla založena v roce 2020. Naší zakladatelkou chovu je kouzelná Peggi z Hambalek Bušín.

Při pořizování pejska, nebyl v plánu chov, a ani výstavy. Chtěli jsme pejska s průkazem původu, čistokrevného, zdravého ale měla být jen jako mazlíček.

Protože jsme ale měli při výběru šťastnou ruku a Peggi byla čím dál hezčí, učenlivá a do všeho velmi nadšená, postupem času mě výstavy začali lákat a odvážila jsem se oslovit skvělou handlerku psů Hedviku Němcovou, která nás skvěle připravila a navnadila mě a Peggi na  výstavy. Od té doby jezdíme na všechny možné výstavy. Dále jsme se začali i více zajímat o bull sporty pro které se Peggi velmi nadchla a nyní se jim naplno věnujeme.

Tímto bych chtěla moc poděkovat MVDr. Josefu Klimešovi za skvělou fenku.

chovu klademe důraz na nadstandardní vyšetření a zdraví obou rodičů.

Štěňátka budou do nových domovů odcházet po 8. týdnu života, 4x odčervená, očipovaná, očkovaná, socializovaná a zdravá. Samozřejmostí je i základní výbavička a chovatelský servis.

Všechny naše psy krmíme BARFem. Naše štěňátka budou odchována na BARFu a granulích – s BARFem novým majitelům rádi pomůžeme.